Facebook

Bachovy esence

Bachova krizová směs RESCUE® 

zajišťuje první pomoc, podporu a záchranu v krizových situacích. Je vyrobena z planě rostoucích rostlin, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní. Bez jakýchkoli kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčení (alopatické léky, homeopatie, fytoterapie, tradiční čínská medicína, …).

Účinky Bachovy krizové směsi RESCUE®

  • Harmonizuje emoce a tím nás stabilizuje, zklidňuje
  • Uvolňuje napětí, stres, strachy, úzkost, paniku
  • Zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím
  • Pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu
  • Urychluje uzdravování a rekonvalescenci

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.

Zobrazit
Řadit
Zobrazení na stránku

Bachovy Rescue gelové perly

Rescue perly Oblíbená RESCUE® směs v praktickém balení ve formě gelových perel. Bez alkoholu, čisté přírodní složení Obsah: 28 ks
Cena s DPH: 269,00 Kč

Bachovy Rescue Kids kapky pro děti 10 ml

RESCUE® Kids určené pro děti, bez obsahu alkoholu. Mají speciálně upravené kapátko pro děti, které je z nerozbitného a pro děti bezpečného materiálu. Kapky se nachází taky v bezpečné a nerozbitné lahvičce. U těchto kapek se hledí opravdu na vysoký komfort a bezpečnost užívání i pro malé děti, které jsou neustále v pohybu, aby i při náhodném upadnutí lahvičky, nedošlo ke zbytečnému zranění. Glycerin, použitý tady jako konzervant, má mnohem sladší až medovou příchuť. Dětem opravdu chutnají a mají je rádi.
Cena s DPH: 265,00 Kč

Bachovy Rescue Night gelové perly

Rescue Night gelové perly Jemně aromatické gelové perly obsahují známou a oblíbenou směs RESCUE® kapek doplněnou o Originální Bach-květ White Chestnut - Bílý kaštan. White Chestnut zbavuje neklidu, například když naše nutkavé a neklidné myšlenky se pořád točí hlavou. Pouze s přírodními přísadami bez obsahu alkoholu! Přirozená cesta k slastnému uvolnění se! Pro harmonickou noc!
Cena s DPH: 269,00 Kč

Bachovy Rescue Night kapky 10 ml

Účinky Rescue Night kapek Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd.. Kapky pro klidný spánek
Cena s DPH: 270,00 Kč

Bachovy Rescue Night kapky 20 ml

Cena s DPH: 320,00 Kč

Bachovy Rescue Pastilky brusinka 50 g

Žvýkaní krizových pastilek je obzvlášť vhodné pro děti ale radost z nich mají i dospělí. Neobsahují alkohol a cukr, jsou z osvěžující příchutí brusinek. Obsahují kombinaci originální RESCUE® (Krizová esence). Jsou k dostání v 50g balení a velmi praktické je jejich "clip-clap" otvírání.
Cena s DPH: 185,00 Kč

Bachovy Rescue Pastilky citrón 50 g

Žvýkaní krizových pastilek je obzvlášť vhodné pro děti, ale radost z nich mají i dospělí. Neobsahují alkohol a cukr, jsou z osvěžující příchutí citrónu. Obsahují kombinaci originální RESCUE® (Krizová esence).
Cena s DPH: 185,00 Kč

Bachovy Rescue Pastilky pomeranč 50 g

Žvýkaní krizových pastilek je obzvlášť vhodné pro děti, ale radost z nich mají i dospělí. Neobsahují alkohol a cukr, jsou z osvěžující příchutí pomeranč. Obsahují kombinaci originální RESCUE® (Krizová esence).
Cena s DPH: 185,00 Kč

Bachovy Rescue Pats kapky 10 ml

Cena s DPH: 265,00 Kč

Bachovy Rescue Remedy kapky 10 ml

Cena s DPH: 265,00 Kč

Bachovy Rescue Remedy kapky 20 ml

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky.
Cena s DPH: 350,00 Kč

Bachuv Rescue Chladivý gel 30 g

Cena s DPH: 265,00 Kč

Bachuv Rescue Night sprej 20 ml

Cena s DPH: 350,00 Kč

Rescue Remedy Krizový sprej 20 ml

Cena s DPH: 350,00 Kč

Rescue Remedy Krizový sprej 7 ml

Cena s DPH: 225,00 Kč