Facebook

Doprodej

V tomto chlívku najdete zboží které již nebudeme naskladňovat například proto, že měníme dodavatele, nebo prostě proto, že se již nehodí do našeho sortimentu.

 

Bachova krizová směs RESCUE® 

zajišťuje první pomoc, podporu a záchranu v krizových situacích. Je vyrobena z planě rostoucích rostlin, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní. Bez jakýchkoli kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčení (alopatické léky, homeopatie, fytoterapie, tradiční čínská medicína, …).

Účinky Bachovy krizové směsi RESCUE®

  • Harmonizuje emoce a tím nás stabilizuje, zklidňuje
  • Uvolňuje napětí, stres, strachy, úzkost, paniku
  • Zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím
  • Pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu
  • Urychluje uzdravování a rekonvalescenci

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.

Zobrazit
Řadit
Zobrazení na stránku

Separační pleny celulózové Little Lamb 100 ks

Separační vložky jsou biologicky odbouratelné. Dotýkají se přímo zadečku miminka a tím napomáhají udržovat ho v suchu. Vložka je vyrobena z hustšího materiálu a velmi dobře zachytí řídkou stolici.
Cena s DPH: 139,00 Kč

Bachovy Rescue Night kapky 10 ml

Účinky Rescue Night kapek Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd.. Kapky pro klidný spánek
Cena s DPH: 249,00 Kč

Bachovy Rescue Night kapky 20 ml

Cena s DPH: 299,00 Kč

Bachovy Rescue Pats kapky 10 ml

Cena s DPH: 249,00 Kč

Bachovy Rescue Remedy kapky 10 ml

Cena s DPH: 249,00 Kč

Bachuv Rescue Night sprej 20 ml

Cena s DPH: 339,00 Kč