Facebook

O maryplen.cz

Vítejte!

Hračky pro nás znamenají nostalgické vzpomínky na radostné dětství. Chceme být součástí inovativního rozvoje budoucnosti Vašich nejbližších, kde se zaměřujeme především na ty nejmenší. Naše poslání je jednoduché - představit Vám kvalitní sortiment výrobků, které budete Vy i Vaši nejbližší využívat v každodenním životě a užijete si pořádnou dávku zábavy.

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky, které připoutají pozornost nejen svou funkčností, ale také originálním designem.

Věci, které zde prezentujeme pro nás představují výrobky, které v nás samotných vyvolaly pocit tepla a milých vzpomínek a současně jsou nadčasově využitelné. Hračky od značky Mellissa a Doug jsou inspirovány moderní představivostí a zajistí pohodlí vám i vašim dětem.

Zákazníci, kteří si chtějí vychutnat inovace ve světě hraček a staromódní zábavu na zcela nové úrovni, potěší naše řada výrobků od společnosti Mellisa A Doug, která představuje silnou kombinaci tradice a originality skloubenou s moderním komfortem současnosti. Naše výrobky se stanou perfektním doplňkem vaši rozmanité sbírky hraček..

Pojďte s námi prozkoumat svět sofistikovaných hraček, kvalitní kosmetiky a mnoha dalšího!

Budeme se těšit

 

Marek a Kristina Sloupenští :-*