Facebook

Hračky

Dřevěné hračky, Melissa & Doug, montessori

Najít zde můžete hry a hračky určené pro věkovou skupinu miminka, batolata, předškolní a školní děti.

Zobrazit
Řadit
Zobrazení na stránku

Activity Board Odemykání/Zamykání Melissa & Doug

Vzdělávací hračka Co se stane, když se odemkne zámek, uvolní západka, otevře zavěšený panel? Děti potěší objevování toho, do se skrývá za zavřenými dvířky. Aktivní deska, která skvělým způsobem rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci očí a rukou, pomáhá s učením barev, čísel, zvířat.
Cena s DPH: 549,00 Kč

Aktivní zrcátko Melissa & Doug

Cena s DPH: 224,00 Kč

Barevný písek Melissa & Doug

Cena s DPH: 189,00 Kč

Co máš v hlavě? - podívej se pod okénko

Hlava je opravdu důležitá – zajímá tě, co v ní vlastně máš? Hlava chrání mozek, který vytváří mysl. A mysl způsobuje, že jsi, kým jsi. Neláká tě zjistit, jak tvůj mozek vlastně smysly řídí? Pokud ano, tak se díky této knížce můžeš podívat, co uvnitř hlavy vlastně máme.
Původní cena: 349,00 Kč
Cena s DPH: 262,00 Kč

Dřevěná deska se zámky Melissa & Doug

Zastrčte či otevřete západku, vyklopte očíslovaná dvířka a uvidíte, jak se pobavíte, až objevíte, co se skrývá pod obrázkem na této hrací desce. Procvičte si jemnou motoriku zatímco se budete učit barvy, čísla, zvířátka a jiné!
Původní cena: 799,00 Kč
Cena s DPH: 649,00 Kč

Dřevěná farma se zvířátky Melissa & Doug

Krásně zdobený dřevěný domeček je pestře vymalovaná zvenku i zevnitř. Je vybaven šesti dveřmi s funkčními zámky a zástrčkami. Jednotlivé dveře pak ukrývají obrázky hospodářských zvířat.
Původní cena: 1 099,00 Kč
Cena s DPH: 1 049,00 Kč

Dřevěná garáž Záchranáři Melissa & Doug

Za dveřmi této mobilní garáže najdete tři záchranné vozy připravené vyrazit do akce! Otočte klíči k odemčení dveří, zmáčkněte tlačítko k uvolnění brány a vyjeďte s auty ven zachraňovat… potom zase uložte všechny vozidla zpátky do garáže a celou sadu si můžete díky masivní rukojeti odnést. Jací jsou skuteční hrdinové tohoto příběhu? Dynamická dvojice procvičování motorických dovedností a nápaditá hra!
Původní cena: 769,00 Kč
Cena s DPH: 699,00 Kč

Dřevěná mozaika Melissa & Doug

Rozvoj motoriky Zkus si složit jeden z deseti šablon, nebo si vytvoř vlastní mozaiku. K dispozici máš 120 barevných dřevěných dílků. Dílky představují různé geometrické tvary – poznáš je? Skládání mozaiky je nádherný způsob, jak rozvíjet jemnou motoriku!
Cena s DPH: 459,00 Kč

Dřevěná ptačí budka DYO Melissa & Doug

Buďte ve spojení s přírodou a sestavte ptáčkům budku! Je to snadné pro vás i vaše dítě. Můžete ji vyzdobit tak, že maličtí opeření sousedé vám budou nadšeně zpívat. Sada obsahuje dřevěné panely, šroubky a 4 kalíšky s barvou a štětcem.
Cena s DPH: 299,00 Kč

Dřevěná vláčkodráha Melissa & Doug

Díky pestré výbavě se jedná o luxusní dřevěnou vláčkodráha, která obsahuje vše potřebné pro malé milovníky vlaků: prostorné depo, magnetický jeřáb,visutý most, žebříkový most,...
Původní cena: 2 999,00 Kč
Cena s DPH: 2 399,00 Kč

Dřevěný adventní kalendář Melissa & Doug

Dřevěný adventní kalendář Melissa & Doug Kolik dní zbývá do Vánoc? To prozradí kouzelný dřevěný adventní kalendář. Sada obsahuje 24 magnetických ozdob + hvězdu, která na Štědrý den dozdobí tento krásný stromeček.
Původní cena: 599,00 Kč
Cena s DPH: 533,00 Kč

Dřevěný kávovar s příslušenstvím Melissa & Doug

Uspořádejte opravdový kávový dýchánek pro dva s dřevěnou soupravou na přípravu a servírování kávy. Zvedněte poklop, vyberte ze tří druhů kávových kapslí (normální, s oříšky anebo moka) a otočením knoflíku vyberte velikost kávy.
Původní cena: 599,00 Kč
Cena s DPH: 499,00 Kč

Dřevěný set na pečení s mixérem Melissa & Doug

Namíchejte si sladké pochoutky s tímto (skoro) opravdovým dřevěným mixérem. Otočte kolečkem k nastavení rychlosti a zdvihněte hlavu mixéru a vložte misku, která pasuje do mixéru. Dřevěné ingredience jako je máslo a vejce mohou být rozpůleny dětských dřevěným a bezpečným nožem.
Původní cena: 686,00 Kč
Cena s DPH: 599,00 Kč

Dům Zvonky a zámky Melissa & Doug

Bim bam! Zábava začíná hned u dveří! Čtyři elektronické zvonky, čtyři různé zámky a čtyři různí obyvatelé kouzelné chaloupky. Kdopak to tu bydlí? Chaloupku mohou děti, díky robustní rukojeti, nosit kamkoli s sebou.
Cena s DPH: 999,00 Kč

Farma v kufříku Melissa & Doug

Statek v kufříku Staň se hospodářem s vlastní farmou! Patrová stodola je vybavena sedmi realistickými plastovými hospodářskými zvířaty, dřevěným žebříkem a skládací ohradou. Madla kufříku umožní vzít si s sebou svůj kousek „země“ ať jste kdekoli!
Původní cena: 1 299,00 Kč
Cena s DPH: 1 199,00 Kč

Hra na schovávanou se zvířátky Melissa & Doug

Původní cena: 209,00 Kč
Cena s DPH: 189,00 Kč

Karnevalová maska Doktor Melissa & Doug

Původní cena: 699,00 Kč
Cena s DPH: 649,00 Kč

Karnevalová maska Kadeřnice Melissa & Doug

Původní cena: 699,00 Kč
Cena s DPH: 649,00 Kč

Karnevalová maska Kouzelná víla Melissa & Doug

Původní cena: 699,00 Kč
Cena s DPH: 648,00 Kč

Karnevalová maska Kouzelník Melissa & Doug

Původní cena: 824,00 Kč
Cena s DPH: 749,00 Kč

Karnevalová maska Miss Western Melissa & Doug

Původní cena: 649,00 Kč
Cena s DPH: 599,00 Kč

Karnevalová maska Pilot Melissa & Doug

Původní cena: 699,00 Kč
Cena s DPH: 648,00 Kč