Facebook

Saloos Sprchové oleje

Sprchové oleje přirozeným způsobem jemně a účinně smývají nečistoty bez narušení přirozené ochranné vrstvy pokožky, bez pocitu vysušení a nadměrné mastnoty. Cenné výživné látky obsažené v olejích významně přispívají k obnově přirozeného lipidového filmu pokožky, podporují její regeneraci a hydrataci.

Použití sprchových olejů

Přesušená a problematická pokožka = všechny druhy

Celulitida = Celulinie, Grep

Svalové bolesti, revmatismus, dýchací potíže = Rozmarýna, Levandule, Konopný

Močové a vaginální záněty = Intimia, Tea tree

Stres, úzkost, nervozita, únava = Celulinie, Erotika, Granátové jablko, Grep, Lemongrass, Levandule, Mojito, Relax, Rakytník-Orange

Nespavost = Levandule, Relax

Osvěžení psychiky, koncentrace = Celulinie, Erotika, Granátové jablko, Grep, Lemongrass, Mojito, Rakytník-Orange, Rozmarýna

Pro děti = Grep, Konopný, Lemongrass, Levandule, Rakytník-Orange

Na holení = Satén

Zobrazit
Řadit
Zobrazení na stránku

Saloos Dámský holicí olej Satén 125 ml

Šetrné holení Usnadňuje a zpříjemňuje holení, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zanechává dokonalý pocit hebkosti, nedráždí pokožku a nevysušuje ji. Nevyvolává nežádoucí reakce. Jemná vůně esenciálních olejů bergamotu, růžového dřeva a levandule celkově harmonizuje.
Cena s DPH: 109,00 Kč

Saloos Sprchový olej Grep 125 ml

Je vhodný při celulitidě, jemně čistí a odstraňuje pot. Pokožku tonizuje, zvláčňuje, vytváří na ní jemný ochranný film a zabraňuje tak jejímu vysušování. Osvěžující grepová silice může přispívat k uvolnění při stresu, vyčerpání a únavě.
Cena s DPH: 109,00 Kč

Saloos Sprchový olej Intimia 125 ml

Obsažené esenciální oleje z geránie, tea tree a manuky jsou velmi vhodné k jemné a šetrné hygieně intimních partií (možno i sedací koupele).
Cena s DPH: 109,00 Kč

Saloos Sprchový olej Mojito 125 ml

Cena s DPH: 114,00 Kč

Saloos Sprchový olej Relax 125 ml

Cena s DPH: 109,00 Kč

Saloos Sprchový olej Rozmarýna 125 ml

Jemně odstraňuje pot i nečistoty, pokožku zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysušování. Celkově pomáhá udržovat zdravý vzhled pokožky. Rozmarýnová silice s harmonizujícími účinky může podporovat koncentraci, svěžest a vitalitu. Vhodný při únavě a v období nachlazení.
Cena s DPH: 109,00 Kč